Twoje potrzeby są większe niż prosta strona internetowa.  Masz ciekawe pomysły jak dotrzeć do Swoich klientów za pomocą internetu? Portal internetowy jest prawdopodobnie tym czego szukasz.

Rozbudowane funkcje

Każdy portal realizowany jest wg ściśle określonych wymagań klienta, dzięki czemu ma on całkowitą władzę nad tym jakie funkcje on posiada, w jaki sposób one działają, oraz w jaki sposób są prezentowane użytkownikom. Dzięki rozbudowanemu panelowi administracyjnemu zarządzanie takim portalem wcale nie musi być trudne i zabierać dużo czasu.

Nowoczesny wygląd

Projektując każdy portal wkładamy maksimum wysiłku w to aby był on wykonany wg najnowszych trendów, aby przykuwał zainteresowanie użytkowników na dłuższy czas. W trakcie projektowania wyglądu portalu istotne jest zachowanie odpowiedniej ergonomii, pozwalającej na łatwe poruszanie się w nim użytkownikom.

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek

Tak jak w przypadku zwykłych stron internetowych, również przy projektowaniu portali istotne jest uwzględnienie wszystkich czynników wpływających na widoczność portalu w wyszukiwarkach internetowych. Dbamy o to aby wszystkie informacje wyświetlane na stronie były odpowiednio przedstawiane robotom internetowym najpopularniejszych wyszukiwarek.

Wstecz

Zaufali nam

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz zdobyta wiedza pozwalają na efektywne wspieranie naszych Klientów w działaniach biznesowych.