Identyfikacja wizualna

Profesjonalna identyfikacja wizualna to podstawa sukcesu

Obecnie nie wystarczy już tylko mieć pomysł na firmę i jej działalność i czekać na sukces. Nawet jeśli posiada się designerski produkt czy wyjątkowo nowoczesną usługę to nie oznacza, że znajdziemy odzew wśród Klientów. W dzisiejszych czasach ciężko jest się przebić z czymkolwiek ponieważ rynek produktów i usług jest bardzo nasycony. O sukcesie firmy na rynku stanowi rozpoznawalność. Dlatego tak ważne jest wykreowanie odpowiedniego wizerunku swojej marki. Podstawę w tym zakresie stanowi identyfikacja wizualna firmy. Jest to podstawowe narzędzie, które służy kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy na rynku. Innymi słowy jest to ogół symboli i zachowań jakie stosowane są w firmie w celu uzyskania czytelnego odbioru marki tak aby wyróżniała się ona spośród innych konkurencyjnych marek.

Jednolity branding dla firm. Od logo po www.

To właśnie dzięki identyfikacji firma postrzegana jest w pożądany sposób i przekazuje odpowiedni przekaz potencjalnym odbiorcom. Wizerunek firmy musi być gruntownie przemyślany, zaplanowany i konsekwentnie realizowany w każdym aspekcie.

Do identyfikacji wizualnej zalicza się: 

 • logotyp - musi być prosty, czytelny i w maksymalny sposób oddawać specyfikę marki lub działalności firmy. Powinien być łatwy do zapamiętania tak aby użytkownik w przyszłości z łatwością odróżnił daną firmę od konkurencji. Nie naszpikowany zbyt dużą ilością szczegółów. 
 • kolorystykę - powinna być prosta, nie przesadzona ilością barw, w stonowanych i nieagresywnych kolorach. Powinna wzbudzać pozytywne emocje u odbiorcy.
 • czcionki - proste i czytelne, odpowiedniej wielkości, dostosowane do specyfiki firmy. 

Nasza firma stworzy dla Państwa spójny i jednolity wizualnie pakiet materiałów identyfikacyjnych, dzięki czemu Państwa marka będzie się wyróżniać na tle konkurencji.

Materiały identyfikacyjne, reklamowe i promocyjne

 • logotyp
 • logo
 • wizytówki
 • broszury
 • ulotki
 • plakaty
 • banery wielkoformatowe
 • inne

 

Cały pakiet materiałów identyfikacyjnych musi być spójny z charakterem, kolorystyką i wyglądem logo. Im profesjonalnej będą wykonane, tym istnieje większa szansa na lepsze zaprezentowanie firmy Klientom. Już na pierwszy rzut oka ma być widać, że firma jest profesjonalna i dba o każdy szczegół. Państwa materiały reklamowe i promocyjne wykonane w naszej firmie będą skutecznym narzędziem do pozyskania Klientów lub zdobycia nowego segmentu Klientów na rynku. 

Jeśli potrzebujecie Państwo materiałów niestandardowych, o których tutaj nie wspomnieliśmy, zapraszamy do kontaktu. Na pewno znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami

Administratorem danych osobowych jest Project-Pro Sp. z o.o.. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Zaufali nam

Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by jakość oferowanych przez naszą firmę usług była na najwyższym poziomie. Wiele firm nie tylko z podkarpacia ale również z innych regionów naszego kraju zaufało naszemu wieloletniemu doświadczeniu – mamy nadzieję, że Państwa firma dołączy do grona naszych zadowolonych Klientów.

 • Zadzwoń do mnie teraz
Dziękujemy za kontakt. Wkrótce oddzwonimy.

Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie

b
c