Kampania Google Ads Rzeszów

Kampanie Google Ads - zwiększ rozpoznawalność Swojej marki wśród potencjalnych konsumentów

Dzięki reklamie w płatnych wynikach wyszukiwania zbudujesz wiarygodność marki w sieci, a dodatkowo zwiększysz zainteresowanie swoją ofertą. Przełoży się to na maksymalizację konwersji (np. w postaci zakupu produktu, skorzystania z usługi lub zapisania się do newslettera, ewentualnie wypełnienia formularza kontaktowego) i zwiększenie zysków Twojego przedsiębiorstwa.

Sprawdź naszą ofertę Kampanii Google Ads w Rzeszowie już dziś i zmaksymalizuj sprzedaż w Internecie. Napisz do nas maila lub zadzwoń. W razie pytań pozostajemy dyspozycyjni mailowo lub telefonicznie.

Kampanie Google Ads - co to jest?

Kampanie Google Ads, inaczej nazywane również AdWords to zaawansowany system reklamowy opracowany przez developerów amerykańskiego giganta w celu umożliwienia przedsiębiorcom zwiększenia zysków. Biorąc pod uwagę obecne standardy, reklama w płatnych wynikach wyszukiwania to jeden z najskuteczniejszych sposobów na promowanie stron i sklepów WWW w Internecie.

Dlaczego warto zainwestować w reklamę Google Ads?

Reklama Google Ads pozwala osiągnąć natychmiastowe rezultaty w postaci najwyższych pozycji w wyszukiwarce. Po uruchomieniu poprawnie zoptymalizowanej kampanii AdWords Twoja strona będzie widoczna potencjalnym klientom po wpisaniu słowa kluczowego związanego z branżą, w której działasz (np. sklep z butami).

Źródło: https://www.google.pl/

Jak można zauważyć na powyższej grafice - reklama jest możliwa nie tylko w tekstowych wynikach wyszukiwania, ale również w Google Shopping.

Rodzaje kampanii Ads

Zależnie od własnych preferencji, istnieje również opcja dotarcia do użytkowników w sieciach partnerskich Google, na YouTube oraz kartach Discovery. Wszystkie typy kampanii Google Ads przedstawiamy poniżej.

Źródło: https://ads.google.com/

Decydując się na kampanie Google Ads można m.in.:

 • zwiększyć sprzedaż online (np. w aplikacji, przez telefon lub w sklepie tradycyjnym);
 • pozyskać kontakty do potencjalnych klientów (i inne konwersje);
 • sprawić, by Twoją stronę odwiedzały odpowiednie osoby (na podstawie szczegółowych opcji targetowania);
 • zachęcić użytkowników do zapoznania się z Twoją ofertą (w konsekwencji rozważą oni zakup produktu lub skorzystanie z usługi Twojej marki);
 • zwiększyć liczbę instalacji Twojej aplikacji (a także bezpośrednich interakcji z wybranym rozwiązaniem);

Warto również wspomnieć, iż za pomocą Google Ads zmaksymalizujesz liczbę lokalnych wizyt (np. w sklepach, restauracjach lub u dealerów).

Kampanie Google Ads - zalety

Zalety kampanii Google Ads:

 • Szeroki zasięg kampanii

  według searchengineland.com liczba wyszukiwań w wyszukiwarce Google przekracza 2 miliardy rocznie. Oznacza to, że ludzie szukają rozwiązań na swoje problemy właśnie w tym miejscu. Wpisując wybraną frazę w pasek przeglądania mogą znaleźć pożądane odpowiedzi. Jeżeli im w tym pomożesz, prawdopodobnie będą chcieli skorzystać z Twoim usług (pod warunkiem że są one rozwiązaniem ich problemów).
 • Natychmiastowe efekty

  prawidłowo zoptymalizowana kampania Google Ads pozwala osiągnąć najwyższe pozycje w wyszukiwarkach nawet w ciągu kilkunastu minut od włączenia właściwie wdrożonej reklamy.
 • Możliwość precyzyjnego ukierunkowania kampanii

  ze względu na wiele opcji targetowania (np. na podstawie wieku, płci, zainteresowań, lokalizacji oraz pochodzenia) można dotrzeć do stałych i zdecydowanych klientów relatywnie niskim kosztem.
 • Elastyczność

  kampanie AdWords można edytować w każdej chwili. Jeżeli zobaczysz literówkę lub zdecydujesz o zmianie grupy docelowej, lub miesięcznej stawki, jesteś w stanie dokonać zmian natychmiastowo. Dla porównania w przypadku kampanii radiowych lub telewizyjnych nie możesz dokonywać tak elastycznych wdrożeń
 • Przyjazny system płatności

  w przypadku Google Ads nie stracisz pieniędzy. Cały budżet zostanie zainwestowany w pozyskanie stałych i zdecydowanych klientów, których wyróżnia duże prawdopodobieństwo dokonania konwersji. Wszystko za sprawą płatności za kliknięcie (CPC - Cost Per Click). Płacisz wyłącznie w momencie, gdy klient kliknie Twój link sponsorowany, czyli wejdzie na stronę z ofertą. W przypadku Facebook Ads czy też Instagram Ads nie ma takiej możliwości - należy zgodzić się na płatność za wyświetlenie, co nie zawsze się sprawdza.

Warto również wspomnieć, iż Google ma najwięcej udziałów na rynku wyszukiwarek, bo aż 92,2% (źródło: gs.statcounter.com). Pozostałe wyszukiwarki to kolejno: Bing (3,42%), Yahoo! (1,23%), YANDEX (0,97%), Baidu (0,78%) oraz DuckDuckGo (0,6%).

W konsekwencji reklama Google Ads dotrze do największej liczby użytkowników Internetu. Co ciekawe - płatne wyniki wyszukiwania wyświetlają się w pierwszej kolejności (nad bezpłatnymi, naturalnymi wynikami).

Źródło: https://www.google.pl/

Za pomocą kampanii Google Ads zbudujemy wizerunek Twojej marki, zwiększymy wiarygodność oferty wśród konsumentów i zwiększymy liczbę konwersji w witrynie. Cały proces powinien trwać minimum 2-3 miesiące. W tym czasie można skutecznie poprawić zyski oraz pozyskać wartościowe leady sprzedażowe.

Dla kogo kampania Google Ads?

Reklamę w płatnych wynikach wyszukiwania dedykujemy m.in.:

 • przedsiębiorcom sprzedającym drobną elektronikę użytkową
 • właścicielom sklepów internetowych z różnych branż (np. e-commerce, odzieżowej lub meblarskiej)
 • producentom materiałów budowlanych lub przedsiębiorstwom wykonawczym
 • specjalistom z szeroko rozumianej branży prawniczej
 • reprezentantom branży jubilerskiej

Na kampaniach Google Ads (dawniej AdWords) skorzystają również osoby lub firmy działające lokalnie. W tym przypadku płatną reklamę dedykujemy dla:

 • trenerów personalnych
 • salonów kosmetycznych
 • fryzjerów
 • tatuażystów
 • restauracji i kawiarni
 • mechaników
 • dentystów
 • klubów fitness lub solariów

Reklama google ads rzeszów to dobre rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, któremu zależy na maksymalizacji dochodów. W przeszłości kampanie AdWords optymalizowaliśmy również lokalnym działaczom świadczącym usługi bezpośrednio u klientów. Były to przykładowo ekipy remontowe, ale mieliśmy do czynienia również z fizjoterapeutami, masażystami oraz wulkanizatorami.

Ile kosztuje reklama AdWords?

Koszty reklamy Google Ads są ustalane indywidualnie na podstawie specyfiki branży, konkurencyjności słów kluczowych oraz wysokości stawek za kliknięcie windowanych przez konkurencję. Ostateczny koszt kampanii ustalamy indywidualnie, w oparciu o zakres działań, oczekiwane efekty oraz analizę branży.

Ile powinna trwać współpraca z agencją w zakresie kampanii Google Ads?

Pomimo tego, że efekty w postaci najwyższych miejsc w wynikach wyszukiwania są widoczne natychmiastowo, należy nastawić się na długofalową współpracę z agencją. Zazwyczaj w ciągu 3-6 miesięcy jesteśmy w stanie rzeczywiście zmaksymalizować zyski - w taki sposób, żeby pozyskani klienci wracali i chętnie korzystali ponownie z Twoich usług.

Reklama Google Ads - skorzystaj z usług profesjonalistów już dziś!

Zależy Ci na zwiększeniu rozpoznawalności swojej marki w sieci? Chcesz zmaksymalizować konwersje zakupowe i zbudować wiarygodność wśród potencjalnych konsumentów? W takim razie Google Ads (dawniej AdWords) jest absolutnym "strzałem w dziesiątkę". To jeden z najpopularniejszych sposobów na reklamę w Internecie. Niezależnie, czy jesteś właścicielem rozbudowanego e-commerce, czy małej działalności lokalnej - proponowane rozwiązanie jest dedykowane właśnie dla Ciebie!

Co zyskasz współpracując z nami?

 • Czytelną, klarowną, prostą w obsłudze i przykuwającą uwagę stronę internetową,
 • Porady, uwagi i wszelkie informacje dostępne na temat realizowanego projektu,
 • Stronę dopasowaną pod wyszukiwarkę Google,
 • Narzędzia ze strony zespolone z zewnętrznymi,
 • Dostępność strony w dowolnych wersjach językowych.

Zaufali nam

Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by jakość oferowanych przez naszą firmę usług była na najwyższym poziomie. Wiele firm nie tylko z podkarpacia ale również z innych regionów naszego kraju zaufało naszemu wieloletniemu doświadczeniu – mamy nadzieję, że Państwa firma dołączy do grona naszych zadowolonych Klientów.

10

Lat doświadczenia

100

+

Zrealizowanych projektów

68

Zadowolonych klientów

Najnowsze realizacje

Tworzymy strony internetowe dopasowane do wszystkich urządzeń mobilnych dbając o ich użyteczność oraz atrakcyjną formę. Każda z naszych realizacji dopasowana jest do potrzeb Klienta. Wyróżnij się na tle konkurencji nowoczesną stroną internetową!

Zobacz je wszystkie

Najnowsze realizacje

Tworzymy strony internetowe dopasowane do wszystkich urządzeń mobilnych dbając o ich użyteczność oraz atrakcyjną formę. Każda z naszych realizacji dopasowana jest do potrzeb Klienta. Wyróżnij się na tle konkurencji nowoczesną stroną internetową!

Zobacz je wszystkie

Najnowsze realizacje

Tworzymy strony internetowe dopasowane do wszystkich urządzeń mobilnych dbając o ich użyteczność oraz atrakcyjną formę. Każda z naszych realizacji dopasowana jest do potrzeb Klienta. Wyróżnij się na tle konkurencji nowoczesną stroną internetową!

Zobacz je wszystkie

Zadzwoń lub napisz do nas!

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów

Wyślij zapytanie