O nas

Kim jesteśmy?

Project-Pro to agencja interaktywna działająca na rynku od 2011 roku. Przez wszystkie lata swojej działalności zebraliśmy niezbędne doświadczenie, które każdego dnia wykorzystujemy w pracy z naszymi klientami. Współpracujemy zarówno z małymi jak i dużymi firmami na terenie całego kraju. Swoją działalność zaczynaliśmy od tworzenia stron www, jednak wraz z upływem czasu i pojawieniem się na rynku wyszukiwarki Google oferta została poszerzona o pozycjonowanie stron. Trzeba pamiętać, że Internet to miejsce gdzie nie tylko zdobywa się klientów, ale także buduje się relację z nimi, dlatego też posiadanie własnej strony internetowej oraz odpowiedni marketing mają bardzo duże znaczenie w sukcesie firmy.

Kompleksowy zestaw usług

Marketing internetowy to już nie jedna usługa, lecz szereg działań,  jakie mają za zadanie zdobycie nowych klientów, zbudowanie z nimi relacji, wzbudzenie zaufania pozwalając tym samym reklamować własną firmę oraz oferowane produkty czy też usługi.  Jesteśmy w pełni przekonani, że tylko szczegółowa analiza działalności twojej firmy oraz twoich klientów jest kluczem do stworzenia najbardziej efektywnych materiałów promocyjnych, jakie umożliwiają rozwój przedsiębiorstwa. Aby móc zapewnić naszym Klientom wysoką efektywność realizowanych projektów, prowadzimy badania rynku i wykonujemy szczegółowe analizy. Dla nas jest to podstawa do optymalizacji wdrożonych rozwiązań. 

Zespół wykwalifikowanych specjalistów

Wszystkie działania wykonywane przez naszą firmę realizowane są przez doświadczony i kreatywny zespół specjalistów. Naszym podstawowym celem jest dostosowywanie oferty do wymagań i potrzeb Klienta przy jednoczesnym uwzględnieniu nieustannie zmieniających się standardów w branży interaktywnej. W związku z wszyscy nasi Klienci mają pewność, że otrzymują rozwiązania oparte o najnowsze technologie, przynoszące wymierne korzyści i gwarantujące przewagę konkurencyjną.

Jeśli szukają Państwo najlepszych rozwiązań i chcą podjąć współpracę z agencją, która zawsze oferuje optymalne rozwiązania dopasowane do potrzeb to trafili Państwo pod właściwy adres.

Skontaktuj się z nami

Administratorem danych osobowych jest Project-Pro Sp. z o.o.. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Zaufali nam

Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by jakość oferowanych przez naszą firmę usług była na najwyższym poziomie. Wiele firm nie tylko z podkarpacia ale również z innych regionów naszego kraju zaufało naszemu wieloletniemu doświadczeniu – mamy nadzieję, że Państwa firma dołączy do grona naszych zadowolonych Klientów.

  • Zadzwoń do mnie teraz
Dziękujemy za kontakt. Wkrótce oddzwonimy.

Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie

b
c