Szybki kontakt

Wyślij zapytanie:
Przejdź do formularza

Zadzwoń:
+48 530 755 774

Napisz do nas:
biuro@project-pro.pl

O Firmie

Kim jesteśmy?

Project-Pro to agencja interaktywna działająca na rynku od 2011 roku. Przez wszystkie lata swojej działalności zebraliśmy niezbędne doświadczenie, które każdego dnia wykorzystujemy w pracy z naszymi klientami. Współpracujemy zarówno z małymi jak i dużymi firmami na terenie całego kraju. Swoją działalność zaczynaliśmy od tworzenia stron www, jednak wraz z upływem czasu i pojawienie się na rynku wyszukiwarek Google oferta została poszerzona o pozycjonowanie stron. Trzeba pamiętać, że Internet to miejsce gdzie nie tylko zdobywa się klientów, ale także buduje się relację z nimi, dlatego też posiadanie własnej strony internetowej oraz odpowiedni marketing mają bardzo duże znaczenie w sukcesie firmy.

Kompleksowy zestaw usług

Marketing internetowy to już nie jedna usługa, lecz szereg działań,  jakie mają za zadanie zdobycie nowych klientów, zbudowanie z nimi relacji, wzbudzenie zaufania pozwalając tym samym reklamować własną firmę oraz oferowane produkty czy też usługi.  Jesteśmy w pełni przekonani, że tylko szczegółowa analiza działalności twojej firmy oraz twoich klientów jest kluczem do stworzenia najbardziej efektywnych materiałów promocyjnych, jakie umożliwiają rozwój przedsiębiorstwa. Aby móc zapewnić naszym Klientom wysoką efektywność realizowanych projektów, prowadzimy badania rynku i wykonujemy szczegółowe analizy. Dla nas jest to podstawa do optymalizacji wdrożonych rozwiązań. 

Zespół wykwalifikowanych specjalistów

Wszystkie działania wykonywane przez naszą firmę realizowane są przez doświadczony i kreatywny zespół specjalistów. Naszym podstawowym celem jest dostosowywanie oferty do wymagań i potrzeb Klienta przy jednoczesnym uwzględnieniu nieustannie zmieniających się standardów w branży interaktywnej. W związku z wszyscy nasi Klienci mają pewność, że otrzymują rozwiązania oparte o najnowsze technologie, przynoszące wymierne korzyści i gwarantujące przewagę konkurencyjną.

Jeśli szukają Państwo najlepszych rozwiązań i chcą podjąć współpracę z agencją, która zawsze oferuje optymalne rozwiązania dopasowane do potrzeb to trafili Państwo pod właściwy adres.

    • Zadzwoń do mnie teraz
    Dziękujemy za kontakt. Wkrótce oddzwonimy.

    Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie

    b
    c