Jesteś właścicielem strony internetowej, jednak nie masz odpowiedniej ilości czasu by ją prowadzić? Jeśli tak to nasza oferta obsługi stron jest właśnie dla Ciebie. Oferowana przez nas usługa obejmuje przede wszystkim:

Aktualizacje

Oferujemy dokonywanie regularnych zmian na danej stronie, zgodnie z wytycznymi. Zmiany te obejmują wprowadzenie nowych  oraz aktualizacja istniejących treści na stronie, dodawanie zdjęć do galerii, uaktualnianie danych adresowych, tworzenie nowych podstron itp. Usługa wyceniana jest indywidualne, a cena związana jest przede wszystkim z zakresem prac, jakie trzeba wykonać. Istnieje możliwość skorzystania z abonamentu, w ramach którego prace były by wykonywane. Wysokość abonamentu również ustalana jest indywidualnie.

Odświeżanie

Usługa ta obejmuje bardziej zaawansowane działania programistyczne czy też graficzne. W jej skład wchodzi zmiana wyglądu graficznego strony, struktury menu czy też opracowanie nowego sposobu prezentowania informacji na stronie. Dodatkowo oferujemy pomoc od strony technicznej tj. Aktualizacji skryptu oraz optymalizacji kodu strony. Dzięki tej usłudze mają Państwo gwarancję, że strona dostosowana jest do panujących standardów. Usługą odświeżania strony wyceniane jest indywidualnie, w zależności od ilości prac, jakie trzeba wykonać.

Naprawy

Usługa skierowana jest do osób, których strony internetowej nie funkcjonują tak jak trzeba lub których strony nie są jeszcze w pełni skończone. W ramach usługi oferujemy zdiagnozowanie problemu oraz jego naprawę, tak, aby przewrócić optymalne działanie strony. Ponadto zajmujemy się przeróbkami zarówno od strony funkcjonalnej jak i graficznej, tak, aby końcowy efekt w pełni zadowalał klienta.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Zaufali nam

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz zdobyta wiedza pozwalają na efektywne wspieranie naszych Klientów w działaniach biznesowych.