Szybki kontakt

Wyślij zapytanie:
Przejdź do formularza

Zadzwoń:
+48 530 755 774

Napisz do nas:
biuro@project-pro.pl

Pozycjonowanie stron internetowych

"Bez klientów prowadzenie interesów to żaden interes." ~ Patricia B. Seybold

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie (ang. Website Positioning) to kompleksowa usługa polegającą na wypromowaniu strony internetowej na najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania dla wskazanych wyrażeń kluczowych.  Strony, które znajdują się w czołówce wyszukań cieszą się dużym ruchem na stronie, a co za tym idzie sporą ilością nowych klientów. Pozycjonowanie jest bardzo ważnym zabiegiem, gdyż internauci  poszukający produktów czy też usług zawraca uwagę tylko na 15 pierwszych wyników w wyszukiwarce Google.pl. Trzeba podkreślić również bardzo ważną zależność, a mianowicie - aby internauta zamienił się w klienta strona musi być wykonana w sposób przejrzysty, funkcjonalny oraz dostosowana do potrzeb odbiorcy.

 

67%Polaków korzysta z internetu

85%Internautów uważa strony TOP10 za wartościowe

75%Internautów przegląda dwie pierwsze strony

 

Pozycjonowanie to proces w skład, którego wchodzi:

 

Analiza serwisu, konkurencji i wybór słów kluczowych
Dobieramy odpowiednie słowa kluczowe związane z Państwa działalnością, tak aby przełożyły się one na ruch na stronie i sprzedaż Państwa produktów / usług.
Optymalizacja serwisu
Poprawiamy strukturę serwisu, optymalizujemy grafiki, treści na stronie oraz strukturę linków wewnętrznych.
Budowanie popularności strony
Sukcesywnie zwiększamy ilość linków prowadzących do Państwa serwisu, dbając również o ich jakość, budując tym samym wizerunek serwisu w internecie.
Monitoring i utrzymanie pozycji
Po podpisaniu umowy otrzymują Państwo dostęp do panelu administracyjnego, gdzie mogą Państwo śledzić pozycje swojej strony internetowej. 

 

Korzyści jakie daje pozycjonowanie:

Pozycjonowanie jest jedną z najefektywniejszych metod promocji w Internecie, a dzięki dobrze opracowanej i zrealizowanej strategii gwarantuje przewagę nad konkurencją. Wszystkim naszym Klientom zapewniamy kompleksową usługę pozycjonowania, które ma na celu uzyskanie wysokich pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwania oraz wzrost liczby odwiedzin witryny.

Koszty pozycjonowania:

Cena pozycjonowania strony uzależniona jest przede wszystkim od rodzaju strony, ilości wybranych słów kluczowych oraz ilości wyszukiwań, dlatego też każda oferta ustalana jest indywidualnie. Wybór słów kluczowych jest jednym z ważniejszych etapów współpracy. Bezpłatnie wybierzemy dla Państwa najefektywniejsze słowa kluczowe. Aby poznać cenę pozycjonowania na konkretne frazy zapraszamy do kontaktu z nami.

 

Skorzystaj z naszego kilkuletniego doświadczenia, a przekonasz się, że bycie w TOP10 jest możliwe.

    • Zadzwoń do mnie teraz
    Dziękujemy za kontakt. Wkrótce oddzwonimy.

    Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie

    b
    c