Pozycjonowanie stron internetowych

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie (ang. Website Positioning) to kompleksowa usługa polegającą na wypromowaniu strony internetowej na najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania dla wskazanych wyrażeń kluczowych.  Strony, które znajdują się w czołówce wyszukań cieszą się dużym ruchem na stronie, a co za tym idzie sporą ilością nowych klientów. Pozycjonowanie jest bardzo ważnym zabiegiem, gdyż internauci  poszukający produktów czy też usług zawraca uwagę tylko na 15 pierwszych wyników w wyszukiwarce Google.pl. Trzeba podkreślić również bardzo ważną zależność, a mianowicie - aby internauta zamienił się w klienta strona musi być wykonana w sposób przejrzysty, funkcjonalny oraz dostosowana do potrzeb odbiorcy.

 

67%
Polaków korzysta z internetu

85%
Internautów uważa strony TOP10 za wartościowe

75%
Internautów przegląda dwie pierwsze strony

 

Pozycjonowanie to proces w skład, którego wchodzi:

Analiza serwisu, konkurencji i wybór słów kluczowych
Dobieramy odpowiednie słowa kluczowe związane z Państwa działalnością, tak aby przełożyły się one na ruch na stronie i sprzedaż Państwa produktów / usług.
Optymalizacja serwisu
Poprawiamy strukturę serwisu, optymalizujemy grafiki, treści na stronie oraz strukturę linków wewnętrznych.
Budowanie popularności strony
Sukcesywnie zwiększamy ilość linków prowadzących do Państwa serwisu, dbając również o ich jakość, budując tym samym wizerunek serwisu w internecie.
Monitoring i utrzymanie pozycji
Po podpisaniu umowy otrzymują Państwo dostęp do panelu administracyjnego, gdzie mogą Państwo śledzić pozycje swojej strony internetowej. 

 

Korzyści jakie daje pozycjonowanie:

Pozycjonowanie jest jedną z najefektywniejszych metod promocji w Internecie, a dzięki dobrze opracowanej i zrealizowanej strategii gwarantuje przewagę nad konkurencją. Wszystkim naszym Klientom zapewniamy kompleksową usługę pozycjonowania, które ma na celu uzyskanie wysokich pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwania oraz wzrost liczby odwiedzin witryny.

Koszty pozycjonowania:

Cena pozycjonowania strony uzależniona jest przede wszystkim od rodzaju strony, ilości wybranych słów kluczowych oraz ilości wyszukiwań, dlatego też każda oferta ustalana jest indywidualnie. Wybór słów kluczowych jest jednym z ważniejszych etapów współpracy. Bezpłatnie wybierzemy dla Państwa najefektywniejsze słowa kluczowe. Aby poznać cenę pozycjonowania na konkretne frazy zapraszamy do kontaktu z nami.

Skorzystaj z naszego kilkuletniego doświadczenia, a przekonasz się, że bycie w TOP10 jest możliwe.
 

Sprawdź ofertę na pozycjonowanie w Twoim mieście:

Skontaktuj się z nami

Administratorem danych osobowych jest Project-Pro Sp. z o.o.. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Zaufali nam

Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by jakość oferowanych przez naszą firmę usług była na najwyższym poziomie. Wiele firm nie tylko z podkarpacia ale również z innych regionów naszego kraju zaufało naszemu wieloletniemu doświadczeniu – mamy nadzieję, że Państwa firma dołączy do grona naszych zadowolonych Klientów.

  • Zadzwoń do mnie teraz
Dziękujemy za kontakt. Wkrótce oddzwonimy.

Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie

b
c