Projektowanie sklepów internetowych

Profesjonalny sklep internetowy

Handel elektroniczny to nieustannie rozwijająca się branża, a potencjał sprzedaży internetowej jest tak ogromny, że warto inwestować swój czas, wiedzę oraz środki finansowe w prowadzenie sklepu w internecie. Sklepy internetowe, dają firmom wiele możliwość, dlatego też mają znaczącą przewagę nad sklepami stacjonarnym. Tworząc sklepy internetowe zawsze staramy się sprostać potrzebom i wymaganiom jakie stawiają nam klienci. Nasze sklepy charakteryzuje przede wszystkim przejrzysta struktura, umożliwiająca użytkownikowi w prosty sposób odnaleźć interesujący go produkt.

Poniżej przedstawiamy podstawowe funkcjonalności, jakie posiadają wykonywane przez nas sklepy internetowe:

Opcje dotyczące produktu

Możliwość wprowadzenia informacji o produkcie (nazwa, zdjęcie, cena, opis), ich znakowania (promocja, nowość), kategoryzowania usuwania i dodawania nowych produktów, ich filtrowania, określenie dostępności.

Zarządzanie treścią

Możliwość usuwania, dodawania oraz edycji kategorii sklepu, przypisywanie produktów do konkretnych kategorii, edycja treści na poszczególnych podstronach.

Zamówienia

Możliwość podglądu wszystkich zamówień (numer zamówienia, suma, stan zamówienia),  usunięcia lub edycji zamówienia.

Płatności i dodatki

Możliwość wyszukiwania produktów po słowie kluczowym. Podłączenie modułu bezpiecznych płatności internetowych.

Zalety posiadania sklepu internetowego:

  • Możliwość dotarcia z ofertą handlową do większej ilości potencjalnych klientów - Globalny zasięg
  • Lepsza prezentacja oferty handlowej.
  • Prosta i szybka aktualizacja oferty handlowej.
  • Klient ma dostęp do oferty handlowej firmy 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę.
  • Obniżenie kosztów prowadzenia firmy: mniejsza ilość pracowników, brak kosztów utrzymania lokalu, zwiększenie oferty handlowej.
  • Swoboda funkcjonowania, niezależnie od miejsca
Skontaktuj się z nami

Administratorem danych osobowych jest Project-Pro Sp. z o.o.. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Zaufali nam

Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by jakość oferowanych przez naszą firmę usług była na najwyższym poziomie. Wiele firm nie tylko z podkarpacia ale również z innych regionów naszego kraju zaufało naszemu wieloletniemu doświadczeniu – mamy nadzieję, że Państwa firma dołączy do grona naszych zadowolonych Klientów.

  • Zadzwoń do mnie teraz
Dziękujemy za kontakt. Wkrótce oddzwonimy.

Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie

b
c