Jedna strona - dostosowana do komputera, tabletu i telefonu

Czasy, kiedy strony internetowe przeglądało się jedynie na komputerach stacjonarnych czy też laptopach minęły bezpowrotnie.  Obecnie rośnie liczba internautów, poszukujących konkretnych produktów czy też usług na urządzeniach mobilnych. Jak wynika z badań w samym styczniu bieżącego roku ruch z tabletów oraz smartfonów w polskiej sieci utrzymywał się na poziomie 10%. Z roku na rok ruch ten rośnie, dlatego też warto zadbać o to, aby strona internetowa dostosowana była do wszelkich urządzeń mobilnych.  

Co to jest strona responsywna?

Strona, która dostosowana jest do urządzeń mobilnych to nic innego jak strona responsywna. Tego typu strona dostosowuje się do wielkości ekranu, na którym jest wyświetlana oraz w razie potrzeby potrafi zmienić nawigację serwisu tak by była prosta w obsłudze na małych ekranach telefonów. Dodatkowo strona responsywna dostosowuje wielkość czcionek, obrazki, odstępy oraz wszelkie inne elementy szablonu, tak by wszystko było czytelne dla użytkownika. Dzięki responsywności Twoja strona zawsze będzie wyświetlać się prawidłowo, na każdym ekranie! A każda osoba, która będzie ją przeglądać będzie mogła się po niej poruszać intuicyjnie. 

Wybierz responsywność, zanim Twoja konkurencja zabierze wszystkich „mobilnych” klientów

Nie jest tajemnicą, że posiadanie strony responsywnej ma coraz większe znaczenie dla wyszukiwarki Google. To właśnie w wyszukiwarce w wynikach w pierwszej kolejności wyświetlają się strony responsywne.  Jeśli ktoś do tej pory był sceptyczny, traktując responsywność jako trend, to teraz nie powinien mieć już chyba żadnych wątpliwości. Co więcej jesteśmy przekonani, że responsywne strony www to obecnie podstawa każdej firmy, która chce trafić do jak największej rzeszy klientów.

Zalety posiadania strony responsywnej

  • Łatwiejsze zdobywanie klientów mobilnych
  • Większa liczba odwiedzin
  • Lepsza konwersja
  • Wyższa pozycja w wyszukiwaniach mobilnych w wyszukiwarce gogle
  • Szybki i łatwy kontakt z klientem
  • Wzmacnianie świadomości marki
  • Możliwość przeglądania strony w każdych warunkach

Zaufali nam

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz zdobyta wiedza pozwalają na efektywne wspieranie naszych Klientów w działaniach biznesowych.