Social Media

W jaki sposób social media pomagają w kreowaniu wizerunku Twojej firmy?

Media społecznościowe w dzisiejszych czasach mają bardzo dużą moc kształtowania masowej świadomości, dlatego też serwisy i portale internetowe gromadzą wokół siebie bardzo dużą grupę ludzi. Jest to szczególnie korzystne przede wszystkim dla firm, z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które chcą trafić do jak największej liczy odbiorców. Aby marketing w social media był skuteczny trzeba skupić się przede wszystkim na tworzeniu nowych treści, które przykują uwagę użytkowników i skłonią ich do odwiedzenia strony.  Rozwiązania, jakie oferujemy naszym klientom zawsze są innowacyjne, oryginalne oraz dostosowane do konkretnej branży w której prowadzone są działania. Jedynie takie działanie jest w stanie zagwarantować sukces w social media.

Gdzie działamy?

Facebook

Jest to obecnie największy serwis społecznościowy w którym zarejestrowanych jest około 900 mln osób z całego świata, z czego ponad 11 milionów z Polski. Ponad 50% użytkowników posiadających konto na facebook korzysta z serwisu co najmniej raz dziennie. W marketingu internetowym Facebook to przede wszystkim interaktywny newsletter, który pozwala zwiększyć zyski firmy. Dlatego tak ważne jest aby już na samym początku istnienia firmowego FanPage dobrze przemyśleć strategię działania.

Co zyskuje firma posiadając własny fan page?

  • Wizerunek – kreowanie wizerunku firmy
  • Komunikację – szybki przekaz informacji oraz odpowiedź od fanów
  • Reklamy – dotarcie do grupy docelowej, dzięki reklamom
  • Klienci – pozyskiwanie nowych Klientów
  • Widoczność w wyszukiwarce – wpisy znajdujące się na fanpage wpierają działania SEO

 

Google+

Jest to kanał, który pozwala na łączenie kilku różnych usług oferowanych przez Google. Serwis ten gromadzi około 1 miliona użytkowników w Polsce i niestety należy do jednego z najbardziej niedocenianych serwisów. Mimo iż nie jest on doceniany nie powinno się o nim zapominać, gdyż działania na Google+ wspierają działania SEO.

Skontaktuj się z nami

Administratorem danych osobowych jest Project-Pro Sp. z o.o.. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Zaufali nam

Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by jakość oferowanych przez naszą firmę usług była na najwyższym poziomie. Wiele firm nie tylko z podkarpacia ale również z innych regionów naszego kraju zaufało naszemu wieloletniemu doświadczeniu – mamy nadzieję, że Państwa firma dołączy do grona naszych zadowolonych Klientów.

  • Zadzwoń do mnie teraz
Dziękujemy za kontakt. Wkrótce oddzwonimy.

Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie

b
c