Tworzenie stron www

Specjalizujemy się w profesjonalnym tworzeniu stron internetowych dla firm oraz Klientów indywidualnych. Tworzone przez nas strony WWW dostosowane są do wymagań odbiorców, a do ich tworzenia wykorzystujemy najnowsze i sprawdzone technologie. Uważamy, że jedynie wszystkie elementy są w stanie sprawić, że odbiorcy szybciej dokonają zakupu, zamówią usługę czy też wypełnią formularz kontaktowy. Ponadto tworząc stronę internetową dbamy o to by spełniała ona wymogi SEO i w prosty sposób można było ją zoptymalizować pod wyszukiwarkę Google. Dzięki temu nasi klienci ponoszą mniejsze koszty na przygotowanie witryny do potrzeb marketingu internetowego.

Etapy realizacji strony www

Tworzenie stron www to złożony i wymagający proces, a każda tworzona przez naszą firmę od podstaw strona internetowa wymaga rozpoznania potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Proces tworzenia strony www możemy podzielić na kilka etapów:

 

Analiza potrzeb

Analiza potrzeb Klienta to klucz do stworzenia funkcjonalnej strony internetowej. Dokładamy więc wszelkich starań aby podczas spotkania uzyskać jak najwięcej informacji na temat wymagań Klienta.

Wybór rozwiązań

W oparciu o pozyskane informacje oraz wstępne ustalenia z Klientem ustalana jest struktura strony internetowej oraz jej funkcjonalność. Następnie wybierana jest technologia w jakiej zostanie stworzona strona internetowa.

Projektowanie

W ramach tego etapu przedstawiany jest wstępny zarys strony internetowej i ogólna koncepcja.  Na każdym etapie możliwe jest śledzenie postępu prac pod ustalonym wcześniej adresem roboczym.

Kodowanie

Na tym etapie następuje zamiana projektu graficznego na kod wyświetlany w przeglądarce. Kodowanie ma na celu wierne odtworzenie projektu graficznego oraz prawidłowe działanie i wyświetlanie strony.

Testowanie

Przed ostatecznym oddaniem strony internetowej w ręce Klienta strona internetowa poddawana jest testom. Następuje dokładne sprawdzenie każdej funkcjonalności i wprowadzane są ostatnie poprawki.

Finalizacja

W pełni zaakceptowana przez Klienta nowa strona internetowa jest instalowana na wskazanym serwerze. W tym etapie Klient otrzymuje również bezpłatne szkolenie z zakresu administracji swojej strony.

 

Responsywna strona internetowa RWD

Czasy, kiedy strony internetowe przeglądało się jedynie na komputerach stacjonarnych czy też laptopach minęły bezpowrotnie.  Obecnie rośnie liczba internautów, poszukujących konkretnych produktów czy też usług na urządzeniach mobilnych. Z roku na rok ruch z urządzeń mobilnych rośnie, dlatego też warto zadbać o to, aby strona internetowa dostosowana była do wszelkich urządzeń mobilnych. 

Postaw na responsywność!

Nie jest tajemnicą, że posiadanie strony responsywnej ma coraz większe znaczenie dla wyszukiwarki Google. To właśnie w wyszukiwarce w wynikach w pierwszej kolejności wyświetlają się strony responsywne.  Jeśli ktoś do tej pory był sceptyczny, traktując responsywność jako trend, to teraz nie powinien mieć już chyba żadnych wątpliwości. Co więcej jesteśmy przekonani, że responsywne strony www to obecnie podstawa każdej firmy, która chce trafić do jak największej rzeszy klientów.

Zalety posiadania strony responsywnej:

 • łatwiejsze zdobywanie klientów mobilnych
 • większa liczba odwiedzin
 • lepsza konwersja
 • wyższa pozycja w wyszukiwaniach mobilnych w wyszukiwarce google
 • szybki i łatwy kontakt z klientem
 • wzmacnianie świadomości marki
 • możliwość przeglądania strony w każdych warunkach

 

Co zyskasz współpracując z nami?

 • czytelną, klarowną, prostą w obsłudze i przykuwającą uwagę stronę internetową,
 • porady, uwagi i wszelkie informacje dostępne na temat realizowanego projektu,
 • stronę dopasowaną pod wyszukiwarkę Google,
 • narzędzia ze strony zespolone z zewnętrznymi,
 • dostępność strony w dowolnych wersjach językowych,

…. i wiele innych korzyści

Stosowane technologie przy tworzeniu stron internetowych

Powierzając naszej agencji stworzenie strony internetowej, mają Państwo pewność, że projekt znalazł się w rękach doświadczonych specjalistów. Do projektowania stron wykorzystujemy najnowsze technologie oraz dbamy o stabilność i bezpieczeństwo strony.

Skontaktuj się z nami

Administratorem danych osobowych jest Project-Pro Sp. z o.o.. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Zaufali nam

Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by jakość oferowanych przez naszą firmę usług była na najwyższym poziomie. Wiele firm nie tylko z podkarpacia ale również z innych regionów naszego kraju zaufało naszemu wieloletniemu doświadczeniu – mamy nadzieję, że Państwa firma dołączy do grona naszych zadowolonych Klientów.

 • Zadzwoń do mnie teraz
Dziękujemy za kontakt. Wkrótce oddzwonimy.

Podaj swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie

b
c