Zaprojektujemy stronę, którą pokochają Twoi Klienci

Specjalizujemy się w profesjonalnym tworzeniu stron internetowych dla firm oraz Klientów indywidualnych. Tworzone przez nas strony WWW dostosowane są do wymagań odbiorców, a do ich tworzenia wykorzystujemy najnowsze i sprawdzone technologie. Uważamy, że jedynie wszystkie elementy są w stanie sprawić, że odbiorcy szybciej dokonają zakupu, zamówią usługę czy też wypełnią formularz kontaktowy. Ponadto tworząc stronę internetową dbamy o to by spełniała ona wymogi SEO i w prosty sposób można było ją zoptymalizować pod wyszukiwarkę Google. Dzięki temu nasi klienci ponoszą mniejsze koszty na przygotowanie witryny do potrzeb marketingu internetowego. 


Etapy realizacji strony www

Tworzenie stron www to złożony i wymagający proces, a każda tworzona przez naszą firmę od podstaw strona internetowa wymaga rozpoznania potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Proces tworzenia strony www możemy podzielić na kilka etapów:

1. Analiza potrzeb - Analiza profilu działalności klienta, jego potrzeb oraz możliwości zastosowania konkretnych rozwiązań informatycznych są kluczowe do stworzenia funkcjonalnej i przejrzystej strony internetowej. Dokładamy wszelkich starań aby uzyskać jak najwięcej informacji od Klienta tak by w pełni wykorzystać możliwości jakie dają najnowsze technologie.
2. Wybór rozwiązań - W oparciu o pozyskane informacje oraz wstępne ustalenia z Klientem ustalana jest zawartość merytoryczna oraz funkcjonalność strony www, a także wybierana jest technologia w jakiej tworzona jest strona internetowa.
3. Projektowanie i kodowanie - W ramach tego etapu przedstawiany jest wstępny projekt serwisu oraz kluczowych elementów funkcjonalnych. Postęp prac można śledzić pod ustalonym wcześniej adresem roboczym.
4. Testowanie - Przed ostatecznym oddaniem strony internetowej w ręce Klienta, strona jest rzetelnie sprawdzana  i wprowadzane są ostatnie poprawki.
5. Finalizacja -  Następuje w momencie pełnej akceptacji przez Klienta. W trakcie tego etapu serwis instalowany jest na wskazanym przez Klienta serwerze, a Klient otrzymuje bezpłatne szkolenie z zakresu administracji strony.


Co zyskasz współpracując z nami?

  • Czytelną, klarowną, prostą w obsłudze i przykuwającą uwagę stronę internetową,
  • Porady, uwagi i wszelkie informacje dostępne na temat realizowanego projektu,
  • Stronę dopasowaną pod wyszukiwarkę Google,
  • narzędzia ze strony zespolone z zewnętrznymi,
  • dostępność strony w dowolnych wersjach językowych,
  • …. i wiele innych korzyści


Stosowane technologie przy tworzeniu stron internetowych

Powierzając naszej agencji stworzenie strony internetowej, mają Państwo pewność, że projekt znalazł się w rękach doświadczonych specjalistów. Do projektowania stron wykorzystujemy najnowsze technologie oraz dbamy o stabilność i bezpieczeństwo strony.


Przykładowe realizacje

    Zaufali nam

    Nasze wieloletnie doświadczenie oraz zdobyta wiedza pozwalają na efektywne wspieranie naszych Klientów w działaniach biznesowych.